טיולים במרוקו

 חברת MYMOROCCO מציעה לכם מגוון נרחב של טיולים מושקעים למרוקו.

 

 הטיולים יפגישו אתכם עם נופים מדבריים, נופים ים תיכוניים, אזורים ירוקים, הרים מושלגים, תרבות מרתקת, אוכלוסייה מגוונת, שווקים צבעוניים, אתרים יהודיים מפוארים, סמטאות צרות ומסתוריות, רחובות מרכזיים עם כבישים רחבים ושילובים מפליאים בין הישן והחדש.

בטיולים של חברת MYMOROCCO תוכלו להכיר את הערים הרבגוניות שלה, את קזבלנקה – העיר הגדולה של מרוקו, את אגאדיר - עיירת הקיט היפה, את מרקש העתיקה המכונה בשם: "העיר האדומה" בשל בתיה האדומים, את רבאט – עיר הבירה הרשמית, את מקנס המלכותית שקיימת מהמאה ה-10 ואת פס הקדושה לדת האסלאם ובעלת ההיסטוריה העשירה.

 

מגוון מסלולים – לצאת למסע שמשלב בין תחומי העניין שלכם

 

בין המסלולים המגוונים שאנו מציעים תוכלו למצוא: טיולי ג'יפים ושטח שמתאימים לחובבי ההרפתקאות, נסיעות אל קברי צדיקים, טיולים לקהילות ומשפחות שמעוניינות לחקור וללמוד על שורשי המשפחה, טיולים קלאסיים שכוללים את ערי המלוכה, טיולים במדבריות ועיירות חוף ואפשרויות נוספות.

קהל היעד שיוצא לטיולים המאורגנים שלנו כולל נוסעים בכל הגילאים – מצעירים ועד מבוגרים וזוגות רבים בוחרים לחגוג בטיולים את ירח הדבש.

גם אם ביקרתם במרוקו בעבר יהיו לכם עוד הרבה מקומות חדשים בהם תוכלו לבקר. כל נוסע ונוסעת יכולים לבחור את הטיול שמתאים להם מבחינת המסלולים, מספר הימים, האזורים והמחיר.

 

אנו בחברת MYMOROCCO דואגים לכל הדרוש ומארגנים את הטיולים מ-א' ועד ת' כך שכל מה שנשאר לנוסעים שלנו זה לארוז את המזוודות ולצאת לדרך.

יולי- טנג'יר- ערי המלוכה-קסבות-אטלס - בני מלל

תאריך יציאה: תאריך חזרה:   הגעה לארץ:   משך המסלול:   12 יום

יוני- ערי המלוכה- קסבות- אטלס- סהרה

תאריך יציאה: תאריך חזרה:   הגעה לארץ:   משך המסלול: 

מאי- הילולה  ר' עמרם  בן  דיוואן  זיע"א

תאריך יציאה: תאריך חזרה:   הגעה לארץ:   משך המסלול:  

טיול איכות למרוקו הקסומה- מרץ

תאריך יציאה: תאריך חזרה:   הגעה לארץ:   משך המסלול:  

...
...

טיולים נבחרים

שליחה

*שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

*שדה חובה

*שדה חובה